Bize Ulaşın!

  • info@dronharita.com
  • +90 544 305 58 85

Kurumsal

Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda 

     İnsansız Hava Araçları teknolojisi gelişmeden önce ürettiğimiz model uçaklarla ilerlettiğimiz pilotluk kabiliyetimizi, teknolojik gelişmelerle birleştirdik. Harita sektöründe RTK / GPS sistemine sahip İHA ile yüksek doğrulukta, hızlı ve düşük maliyetli,  haritalar üretmekteyiz.

AR-GE faaliyetlerimiz kapsamında, Türkiye ekonomisine  katkı sağlayacak ve teknolojimizi üst seviyelere çıkaracak projeler geliştiriyoruz.

    Drone ile Haritalama, 3 Boyutlu Modelleme, Uzaktan Algılama, Eğitim ve Yazılım gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Yeni teknolojileri takip eden, sonuç odaklı düşünen, genç, dinamik ve tecrübeli ekibimizle, Nersis Mühendislik çalışmalarına devam etmektedir.

Kurucumuz

   

   Şahin Kaçar 1989 Istanbul dogumludur. Trakya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisligi Bölümünü 2013 yılında tamamlamıştır. 2009 yılında Trakya Üniversitesi Havacılık Toplulugunu kurmuş ve başkanlıgını yapmıştır. Bu süreçte THK Model Uçak Ögretmenligi Sertifikası alarak birçok üniversite ögrencisine THK adına sertifika vermiştir.

Ayrıca RC Model UÇAK ve PLANÖR pilotlugu sertifikaları da almıştır. Ögrenimi devam ederken 2010 yılında tek başına geliştirdigi Oto Kiralama Yazılımı Otomasyonunu 8 firmaya satmıştır. Bu yazılım, firmalar tarafından halen kullanılmaya devam etmektedir. Haziran 2010’da Trakya Üniversitesi Bilgi Işlem Daire Başkanlıgında Stajını tamamlamıştır.

    2012-2013 Yıllarında Türkiye Inşaat Erp Yazılımları konusunda en başarılı yerel firma olan Yapıtaşı Bilgi Teknolojileri firmasında Yazılım Uzmanı olarak görev yapmıştır. 2013-2017 Yıllarında Adalı Holding Erp Proje Yöneticisi olarak görev yapmıştır.

2017 yılında Emek Prodüksiyon şirketini kurarak Drone uçuş ve Geliştirme Hizmetleri vermeye başlamıştır.

 

    Bu süreçte birçok sektör için drone uçuşları ve geliştirme hizmetleri yapmış olup aralarında Mercedes, Tofaş , Başarı Enerji, Borusan, Ankara Büyükşehir Belediyesi, Kültür Bakanlıgı, Jandarma Genel Komutanlıgı, Havelsan ve Turksat gibi büyük müşterilerinin oldugu geniş bir referans kitlesine sahiptir.
2019 yılında Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisligi Yüksek Lisans Bölümüne başlamış ve ögrenimine devam
etmektedir.  

 

2019 Yılında Nersis Mühendislik Ticaret A.Ş şirketimizi kurmuştur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


www.kosgeb.gov.tr
Nersis Mühendislik Ticaret A.Ş. Kosgeb tarafından desteklenmiş bir Ar-Ge firmasıdır.